prodává pouze podnikatelským subjektům Společnost Essentra Components s.r.o. funguje jako velkoobchod a jako taková prodává pouze podnikatelským subjektům, ne koncovým spotřebitelům. Pro provedení registrace proto vyžadujeme jako povinné uvedení identifikačního čísla objednatele tak, jak je vedeno v Obchodním rejstříku.
Děkujeme za pochopení.

Registrace


(bez mezer)

Nemáte fax?


(s mezerou)

Společnost Essentra tyto informace potřebuje, aby Vám mohla poskytnout informace o objednaných produktech a službách a také ke správě Vašeho zákaznického účtu. S Vaším svolením je my a další společnosti v rámci skupiny Essentra je použijem pouze k obchodním a marketingovým účelům. Více informací o tom, jak používáme Vaše údaje, najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Zůstaňte v obraze

Chcete dostávat více aktualit, nabídek, tipů, rad a novinek o produktech společnosti Essentra? Vaše údaje bude používat pouze společnost Essentra. Nikdy nepředáme Vaše údaje jiným organizacím pro jejich vlastní účely. Odhlásit se můžete kdykoliv, stačí zaslat e-mail na sales@essentracomponents.cz nebo kontaktovat naše zákaznické oddělení.

Řekněte nám, prosím, zda Vás můžeme kontaktovat:
E-mailem Telefonicky Poštou